Bugün, 18 Ağustos 2022 Perşembe

AKHİSARLI LOKANTACILARDAN ONLINE SATIŞ AÇIKLAMASI

Manisa Büyükşehir 320 personel ve 259 araç ile yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Başkan Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya Davet Etti

Kuyudan Sağ Kurtarılan Aybars'a Hediyeler Verildi

Milli Formayla 12’den Vurdular, Altın Madalyayı Kaptılar

BAŞKAN AKAN, İKTİDAR ADINA BİZ UTANIYORUZ

ÇAPAÇARIK TÜRBESİ VE ÇEVRESİ DÜZENLENİYOR

ZEKİ SİNANOĞLU VE TOLGA ÇOKKOŞAN TURGUTLUSPORDA

MUAYTHAİ'DE MİLLİ FORMAYA GİDEN YOL ŞEHZADELERDEN GEÇTİ

Ülkemizi uluslararası arenada mili takım forması ile temsil etme hakkı kazanmak isteyen muaythai sporcuları, Muaythai Spor Toto Süper Ligi 2. Ayağı müsabakalarında Şehzadelerde kıyasıya mücadele etti

 

Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle gerçekleştirilen müsabakalarda Manisa Şehzadeler Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcusu Cemile Aykoç ile Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcusu Nur Fulya Gerek rakiplerini yenerek, Manisalıları sevince boğdu. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Şehzadeler Belediyesi olarak sporun ve sporcunun dostuyuz. Her zaman destek oluyoruz. İnşallah Manisa Ticaret ve Sanayi Odamız ile bundan sonra da daha fazla etkinliğe imza atacağız. " dedi.

Muaythai Spor Toto Süper Ligi 2. Ayağı müsabakaları, Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle tarihi Kurşunlu Han'da gerçekleştirildi. Milli takım forması elde etmek isteyen 14 sporcu, yapılan 7 karşılaşmada kıyasıya mücadele ederek izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.

Müsabakaları Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Türkiye Muaythai Federasyon Başkanı Hasan Yıldız, As Başkan Şakir Bayramoğlu ve Süper Lig Başkanı Hakan Şahade ile sporcular ve antrenörleri ile çok sayıda Manisalı takip etti. Karşılaşmalar TV 8,5'tan da canlı olarak yayınlandı.

"SPORUN VE SPORCUNUN DOSTUYUZ"

Törende konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı ve aynı zamanda Muaythai Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Çelik şöyle dedi; "Manisa'nın kalbi Şehzadeler ilçemizde 5 asırlık tarihi bir handa böylesi güzel etkinliğe ev sahipliği yaptığımız için kendimizi bahtiyar hissediyor, tüm katılımcılara hoş geldiniz, sefalar getirdiniz, iyi ki varsınız diyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak sporun ve sporcunun dostuyuz. Her zaman destek oluyoruz. İlk ve ortaokul öğrencisiyken sıfırdan alıp yetiştirdiğimiz yavrularımızın Avrupa, Dünya şampiyonu olup İstiklal Marşını dünyanın muhtelif yerlerindeki salonlarda çaldırmaları bizlerin gurur kaynağı olmaktadır. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah Manisa Ticaret ve Sanayi Odamız ile bundan sonra da daha fazla etkinliğe imza atacağız. "

"BU BİR BAŞLANGIÇ OLSUN"

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ise Manisalıların büyük ilgi gösterdiği bu tür organizasyonlara sponsor olmaya devam edeceklerinin sözünü vererek şöyle dedi; "Manisa tarımın ve sanayinin başkenti. Aynı zamanda Anadolu'nun ihracat merkezi. Bu şehirde birçok zenginliği hep birlikte yaşıyoruz. Bu geceyi bize yaşatan Federasyon Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza, tüm emeği geçenlere şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Bu bir başlangıç olsun. Bundan sonra da bu tür etkinliklerin bir sponsoru olacağımızın sözünü veriyorum"

Müsabakalarda 60 kilogramda Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcusu Nur Fulya Gerek, Aydınlı rakibi Fadime Atalay'ı, yine Manisa'dan yarışmaya katılan Şehzadeler Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcusu 67 kilogramda Cemile Aykoç, Afyonlu rakibi İrem Yıldırım'ı yenerek Manisalılara sevinç yaşattı. Diğer müsabakalarda kazanan sporcular ise İstanbul'dan Mecit Yusuf Coşkun, Ordu'dan Berna Tut, Tekirdağ'dan Hüseyin Torunoğlu ve Antalya'dan Batuhan Koç oldu. Şampiyonada rakiplerini yenen sporculara madalya ve kupaları ile Manisa'yı simgeleyen ürünlerden oluşan hediyelerini Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Türkiye Muaythai Federasyon Başkanı Hasan Yıldız tarafından verildi.

MANİSA SPOR 3.08.2022 17:11:00 965 0
  • Perşembe 37.6 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Cuma 36.2 ° / 19.1 ° Açık hava
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Açık hava