Bugün, 18 Ağustos 2022 Perşembe

AKHİSARLI LOKANTACILARDAN ONLINE SATIŞ AÇIKLAMASI

Manisa Büyükşehir 320 personel ve 259 araç ile yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Başkan Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya Davet Etti

Kuyudan Sağ Kurtarılan Aybars'a Hediyeler Verildi

Milli Formayla 12’den Vurdular, Altın Madalyayı Kaptılar

BAŞKAN AKAN, İKTİDAR ADINA BİZ UTANIYORUZ

ÇAPAÇARIK TÜRBESİ VE ÇEVRESİ DÜZENLENİYOR

ZEKİ SİNANOĞLU VE TOLGA ÇOKKOŞAN TURGUTLUSPORDA

MANİSA’DA CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI HEYECANI BAŞLADI

Manisa’da her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Yaz Kur'an Kursları Camiler Arası Futbol Turnuvası heyecanı Çok amaçlı kapalı spor salonunda başladı.

 

 

16 takımın mücadele edeceği Camiler Arası Futbol  Turnuvası Manisa Diyanet Gençlik Spor Kulübü ve İl gençlik koordinatörlüğü tarafından düzenlenen turnuva 15 gün sürecek.

Gayelerinin farklı Camilerde okuyan çocukların kaynaşması ve eğlenceli zaman geçirmesi olduğunu dile getiren Diyanet Gençlik Spor Kulübü başkanı Murat Emgener,

“Her yıl Yaz Kur'an Kurslarında Camiler arası futbol turnuvası düzenliyoruz. Artık bu turnuva gelenekselleşti. Yaz Kur'an Kursları başlar başlamaz Camilere gelen öğrencilerimiz futbol turnuvası ne zaman olacak diye soruyorlar ve heyecanla bu turnuvaları bekliyorlar. Bu yıl düzenlediğimiz turnuvanın centilmenlik içerisinde geçmesini temenni ediyor, katılan tüm takımlara başarılar diliyorum. ”açıklamasını yaptı.

Manisa İl Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörü Mahmut Gözcü de Yaz Kur'an Kurslarına gelen öğrencilerimizin hem öğrenmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için İl Gençlik Koordinatörlüğü olarak ellerinden gelen   gayreti gösterdiklerini ifade ederek,

“Tüm ilçelerimizde cami bahçelerinde çeşitli oyunlar oynatarak çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz ayrıca ilçelerimizde de camiler arası futbol turnuvaları da düzenliyoruz. Böylelikle çocukların öğrenirken eğlenmelerini sağlıyoruz.” dedi.

Camiler Arası Futbol Turnuvası Manisa İl Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörü yardımcısı Mehmet Yapar'ın vuruşuyla başladı.

 

 

MANİSA SPOR 4.08.2022 10:00:00 1232 0
  • Perşembe 37.6 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Cuma 36.2 ° / 19.1 ° Açık hava
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Açık hava