Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

Manisa jandarmasından eroin operasyonu

Manisa Jandarma Alay Komutanlığı Narkotik timleri Turgutlu ilçesi üzerinde yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatının yapılacağı ihbarı ile harekete geçerek yaptıkları operasyonda 14 kilo kilo 150 gram eroin ele geçirdi.

ASAYİŞ 18.12.2022 00:00:00 3420 0
Manisa jandarmasından eroin operasyonu

 

 

 

Manisa Jandarma Alay Komutanlığı Narkotik timleri Turgutlu ilçesi üzerinde yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatının yapılacağı ihbarı ile harekete geçerek yaptıkları operasyonda 14 kilo kilo 150 gram eroin ele geçirdi.

Turgutlu Cumhuriyet Savcılığının izniyle harekete geçen Jandarma Narkokit Birimleri ile İstihbarat birimlerinin ortaklaşa düzenlediği ve Turgutlu İlçe Jandarma birimlerinin de katkı sağladığı uyuşturucu operasyonunda sevkiyatın yapılacağı güzergaha pusu attı.

Uyuşturucu şebekesi üyeleri ilgili buluşma yerine geldiği sırada jandarma birimlerini karşısında gördü.Şebeke üyeleri yanlarında getirdikleri 14skilo 150 gram ağırlığındaki eroin torbasıyla ele geçirildi.

Şebekenin üyeleri hakkında geniş çaplı soruşturma başlatılırken eroinin nereden getirdikleri ve kimlere verecekleri konusunda ifadelerine başvurulacağı belirtildi.

Jandarmanın bugüne kadar hintkeneviri esrar ve benzeri haplarla ilgili operasyonları aralıksız olarak sürerken eroin bazlı operasyonunun başarı geçmiş olmasından dolayı timlere teşekkür edildi..

Jandarma İl Alay Komutanlığı “Sorumluluk alanında yaşamlarını sürdüren vatandaşların huzurlu şekilde hayatlarına devam etmeleri için gerekli tüm asayiş çalışmalarının aralıksız sürdürülmeye devam edileceği, kanun dışı hareket edenlere kesinlik izin verilmeyeceği bilinmesini istiyoruz.Operasyonlarımız sürecektir”

Ahmet ÜNSAL/Manisa

Bir şunu diyen bir yazı 'YNS T.C. MANISA VALİLİĞİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI EROİN' görseli olabilir

1


 


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

Anahtar Kelimeler: Manisa jandarmasından eroin operasyonu
  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli
  • Salı 42.7 ° / 24.6 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.