Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

Kamu Birliğinde Öznur Karaağaç'a önemli görev

Ankara'da düzenlenen TEÇ-SEN İl Başkanları Toplantısına Manisa İl Başkanı Bülent Ecevit Özbek ve Başkan Yardımcısı Öznur Karaağaç katıldılar.

MANİSA-GENEL 27.02.2024 11:11:00 1590 0
Kamu Birliğinde Öznur Karaağaç

 

24 -  25 şubat 2024 tarihlerinde Ankara'da düzenlenen TEÇ-SEN İl Başkanları Toplantısına Manisa İl Başkanı Bülent Ecevit Özbek ve Başkan Yardımcısı Öznur Karaağaç katıldılar. 

 

Başkanlar kurulu toplantısında Teç-Sen sendikasının yol haritasına ilişkin bir çok konu konusuldu. Bu kurulda ayrıca Manisa İl Başkanı Yardımcısı Öznur Karaağaç Sendikanın Engelliler Komisyon Başkanlığına getirildi. 25 Şubat 2024  pazar Günü kamu sendikalarinin bir araya gelip 2023 yılında kurulumu gerçekleşen Kamu Birliği Konfederasyonunun 1.olağan Genel kurulu gerçekleşti.  Teç-Sen içinde olduğu 6 farklı iş kolundan 8 sendikanin bir araya gelerek oluşturduğu 110 binden fazla üyesi olan kamu birliği konfederasyonu içinde  Genç Sağlik Sen, Adalet Sen, Diva Sen, SavDes Sen, TEÇ-SEN, Genç Egitim Sen, Adil Haber Sen, Genç Belediye Sendikası yer almaktadır. Kamu birliği konfederasyonunun 1. Olağan Kurulunda Genel Başkanlığa Genç Sağlık sen başkanı Osman kaya Seçildi.


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli
  • Salı 42.7 ° / 24.6 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.