Bugün, 18 Ağustos 2022 Perşembe

AKHİSARLI LOKANTACILARDAN ONLINE SATIŞ AÇIKLAMASI

Manisa Büyükşehir 320 personel ve 259 araç ile yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Başkan Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya Davet Etti

Kuyudan Sağ Kurtarılan Aybars'a Hediyeler Verildi

Milli Formayla 12’den Vurdular, Altın Madalyayı Kaptılar

BAŞKAN AKAN, İKTİDAR ADINA BİZ UTANIYORUZ

ÇAPAÇARIK TÜRBESİ VE ÇEVRESİ DÜZENLENİYOR

ZEKİ SİNANOĞLU VE TOLGA ÇOKKOŞAN TURGUTLUSPORDA

HOROZKÖYSPOR FUTBOL OKULLARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Manisa’nın köklü kulüplerinden Horozköyspor, Horozköyspor halı saha tesislerinde 6-13 yaş kategorisinde 200 çocuk ve gencin katılımıyla  yaz futbol okulu  çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

 

Manisa’nın köklü kulüplerinden Horozköyspor, Horozköyspor halı saha tesislerinde 6-13 yaş kategorisinde 200 çocuk ve gencin katılımıyla  yaz futbol okulu  çalışmalarına devam ediyor.

 

Horozköyspor 'da yaz futbol okulu çalışmaları başladı.

 

Yoğun ilginin olduğu çalışmalarda çocuklar,  antrenörler eşliğinde kulüp halı sahasında futbol oynamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşIyor. Yaz futbol okulu çalışmaları yaz tatili boyunca devam edecek. 

 

 

KARİP”HOROZKÖYSPOR BÜYÜK BİR AİLE”

 

Horozköyspor alt yapıya büyük emek veren Alt yapı koordinatörü ve yönetim kurulu üyesi Muhsin Karip  duygusal anlar da yaşadı.

Karip, "Öncelikli amacımız çocuklarımızın eğlenerek öğrenmelerini sağlamak. Futbol camiasında Horozköyspor büyük bir aile. Bu konuda çalışmalarımızı gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bunda da en büyük destekçilerim de Başkanımız Orhan Çiftçi ve genel kaptanımız Bülent Tanrıverdi. Burada çok mutluyum.”dedi

 

BAŞKAN ÇİFTÇİ”ANLATILMAZ, YAŞANIR”

 

Horozköyspor Kulüp Başkanı Orhan Çiftçi’de”Horozköyspor büyük bir semt Derdimiz çocuklarımız. Onları telefon, tablet, bilgisayar gibi hareketsiz yaşama neden olacak faktörlerden uzak tutmak. Burada büyük bir emek var. Bunlar anlatılmaz, yaşanır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Futbol okullarımız da inşallah büyüyerek artacaktır. " dedi.

 

Haftanın 7 günü cıvıl cıvıl olan  Horozköyspor halı saha tesislerinde  yapılan idmanlardan sonra veliler ve sporcularla bayramlaşan Horozköyspor yönetimi  sporculara  ve velilere şeker ve limonata ikramı  yapıldı.

 

 

MANİSA-AMATÖR FUTBOL 7.07.2022 14:08:00 1285 0
  • Perşembe 37.6 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Cuma 36.2 ° / 19.1 ° Açık hava
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Açık hava