Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

Gelecek Partisi Açiklama

Kamuoyuna Duyuru

MANİSA-SEÇİM 16.03.2024 12:51:00 1385 0
Gelecek Partisi Açiklama

 


Değerli Manisalılar;
Belediye başkanlığı seçimi sürecine girdiğimiz şu günlerde ve 31 Mart’ ta halkımızın iradesinin demokratik olarak tecellisini istiyoruz. 

Seçim süreçlerinin ahlaki bir terbiyesi vardır, partiler kendini halka anlatırken diğer partilere de saygı göstermelidir. 
Ama görüyoruz ki büyükşehir  belediyesi tarafından bu hassasiyet gosterilmemis, 'mızıkci ben merkezli kötü çocuk' rolleri benimsenmektedir.
Gelecek Partisi ve Saadet Partisi ortak adayı Doç.Dr. Selçuk Özdağ’ ın tanıtım afişleri toplatılmakta, yırtılmaktadır; bunun belediye araçlarıyla yapıldığını gören bizzat şahitleri vardır.
Hukukun henüz tükenmediğini görmek istiyoruz; inanıyoruz ki Aziz Türkiye Cumhuriyeti devletinin bağımsız yargısı ve savcıları bu tür militanca saldırıları meşrulaştırmaya çalışanların en kısa zamanda yakalarına yapışacaktır.

Ayrıca bazı kendini pazara sürmüş  işbirlikçi anket şirketlerinin manipülasyonlarına da şahit oluyoruz; yanlı soru ve değerlendirmeleriyle medya propagandası tam bir yalana dönüşmüştür. 
Paranın saltanatını süren bu zihniyetin satın aldığı anket şirketlerini Manisalı hemşerilerimizin vicdanlarına havale ediyor, ucube anketlerini klozete atıp üstüne sifonu çekiyoruz.

1 Nisan da şaka yapmayacağımızı şimdiden ilan ediyorum. Andersenden masallar anlattıkları Manisalı hemşerilerimizi onlar uyutmaya çalışsalar da biz uyandırmaya devam edeceğiz. Gerçekleri anlatırken hem halkla içiçe hem de devlet terbiyesini kuşanmış, demokratik hukuk ilkelerine bağlı, saygın bir tavrımız var ve Manisalılar bunu takdir ediyorlar; teveccühleri Selçuk Özdağ’ dan yanadır, bunu görüyoruz. 
Biz Doç.Dr. Selçuk Özdağ’ ın Büyükşehir başkanlığını alacağına inanıyoruz, oy yüzdemiz giderek artıyor; bazılarının bundan korktugunu ve uykularinin kactigini biliyoruz.
Ama korkunun ecele faydası yok; Selçuk Özdağ geliyor!

İki cümle içerisinde dillere pelesenk edilen vatan, millet, ezan, beka kelimeleri bir insanı daha çok yurtsever yapmaz. Dış tehditlere karşı bu millet topyekûn birlik icerisinde her zaman karşı durmayı bilmiştir. Bu konuda endişe edilecek bir durum yok, ancak bu değerli kavramların bu kadar ayağa dusurulmesine de gerek yok.  
Yurt içerisinde vatansever olunur, barışçı olunur, adil olunur, vicdanlı olunur, ahlaklı olunur. En önemlisi EMİN olunur..
Biri diğerinden daha az değerlidir denilemez. Manisa halkını tüm siyasi partiler olarak kucaklamak görevimizdir. Seçim bittikten sonra kucaklaşmayı ve yüzyüze gelebilmeyi düşünenleri bugünden sonra ilkeli ve temiz siyasette yerini almaya davet ediyoruz.

Ve son söz;
Boyun eğmemekle, kibirli olmak çok ayrı şeyler.
Bu çirkin siyasetinize boyun eğmeyeceğiz.
Biri insanın haysiyetinden, öteki cehaletinden kaynaklanır.
Manisalı hemşerilerimin üstün ferasetine inanıyor, korkakların siyasi nezaketten nasiplenmemiş çirkin davranışlarını her gün ifşa edeceğimizi ve konuyu yargıya taşıyacağımızı ilan ediyorum.

Yaşar Artar
Gelecek Partisi İl Baskani


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

Anahtar Kelimeler: Gelecek Partisi Açiklama
  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli
  • Salı 42.7 ° / 24.6 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.