Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

GEDİZ TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 4 EYLÜL'DE AÇILACAK

Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı" 4 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açacak.

KÜLTÜR-SANAT 8.08.2023 13:17:00 2567 0
GEDİZ TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 4 EYLÜL

       

Kütahya’nın Gediz ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan "Gediz Tarım, Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı" 4 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açacak.
 

Konu ilgili olarak açıklama yapan Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, ”Paydaşlarımızla birlikte bölge ticaretini geliştirmek, alıcı ve satıcıların bir araya gelerek iş anlaşmaları yaptıkları bu pazarlar genellikle her yıl kurulurlar. Biz de ilkini gerçekleştireceğimiz fuarımızda 2 yüze yakın markamız katılacak. Çevre  il ve ilçelerin katılımıyla 80 bin ziyaretçi gelmesini bekliyoruz” dedi.
 

 

Bölgenin tarım ve hayvancılığa Gediz Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir nebze can ve kan olmak istediklerini ifade eden Öztürk, “İnşallah başarılı oluruz” dedi.
 

 

04-07 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Gediz kapalı pazaryerinde ziyaretçilerini kabul edeek. Fuarın paydaşları Gediz Kaymakamlığı, Gediz Belediye Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Ziraat Odası Başkanlığı, Gediz Muhtarlar Derneği Başkanlığı olduğu belirtildi.
 

Adil Aka
 


 


 


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli
  • Salı 42.7 ° / 24.6 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.