Bugün, 21 Temmuz 2024 Pazar

CUMHURİYETİN 100.YILI MANİSA'DA COŞKU İLE KUTLANDI

Manisa’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.

29.10.2023 15:24:00 2288 0
CUMHURİYETİN 100.YILI MANİSA

 

 

  Manisa’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. Manisa Valiliği önünde düzenlenen programda Manisa Valisi Enver Ünlü ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, vatandaşları ve kutlamalarda yer alan gösteri ekiplerini selamladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Vali Ünlü, “Bu müstesna şehirde sizlerle birlikte Cumhuriyet Bayramımızın 100. yılını kutlamaktan, bu tarihi ve eşsiz anı coşkuyla kutluyor olabilmenin gururunu yaşıyorum” dedi.


Konuşmaların ardından jandarma komandolar tarafından tüfekli gösteri yapıldı. Jandarma komandoların yaptığı gösteri izleyenler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle seyredildi. Öte yandan kutlamalarda birçok okul ve sivil toplum kuruluşundan halk oyunları ekibi Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait gösteriler sergiledi. Özellikle 100 kişilik Türk bayrağı ekibinin gerçekleştirdiği gösteri büyük alkış aldı. Renkli görüntülere sahne olan kutlamalar geçit töreniyle sona erdi.


Potanın Tarzanları, Çekya Ligi MVP’sini kadrosuna kattı

KURBAN BAYRAMI

MANİSA 1965 MASTERLER DERNEĞİ KURBANBAYRAM

Türk Eğitim Sen Manisa Şubesinden öldürülen okul müdürü İbrahim Oktugan için eylem

BAŞKAN DURBAY ANNELER GÜNÜ KUTLAMALARINA KATILDI

Manisalı Şair Aytekin Karapaça'ya Edebiyat Dalında Bir Ödül'de Kocaeli'den Geldi

MODİFİYE TUTKUNLARI ORTAKÖY’DE BULUŞTU

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Kulübü tarafından Adli Vakalar Sempozyumu gerçekleştirildi

Anahtar Kelimeler: CUMHURİYETİN . MANİSA' COŞKU KUTLANDI
  • Pazar 42.2 ° / 22.8 ° Güneşli
  • Pazartesi 43 ° / 23.5 ° Güneşli
  • Salı 42.7 ° / 24.6 ° Güneşli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.