Bugün, 18 Ağustos 2022 Perşembe

AKHİSARLI LOKANTACILARDAN ONLINE SATIŞ AÇIKLAMASI

Manisa Büyükşehir 320 personel ve 259 araç ile yol yapım çalışmalarına devam ediyor

Başkan Ergün, MHP Lideri Bahçeli’yi Manisa’ya Davet Etti

Kuyudan Sağ Kurtarılan Aybars'a Hediyeler Verildi

Milli Formayla 12’den Vurdular, Altın Madalyayı Kaptılar

BAŞKAN AKAN, İKTİDAR ADINA BİZ UTANIYORUZ

ÇAPAÇARIK TÜRBESİ VE ÇEVRESİ DÜZENLENİYOR

ZEKİ SİNANOĞLU VE TOLGA ÇOKKOŞAN TURGUTLUSPORDA

PAŞAKÖYSPOR’DA YENİ YÖNETİM HIZLI BAŞLADI

Manisa 1.amatör küme Saruhanlı grubu yaz sezonunda  mücadele eden ve averajla şampiyonluğu kaçıran  Paşaköyspor’da yeni oluşturulan yönetim kurulu gelecek sezona hızlı girdi.

 

 

 

Manisa 1.amatör küme Saruhanlı grubu yaz sezonunda  mücadele eden ve averajla şampiyonluğu kaçıran  Paşaköyspor’da yeni oluşturulan yönetim kurulu gelecek sezona hızlı girdi.

 

 

Paşaköyspor’da gerçekleştirilen genel kurul sonrası yönetim kurulu Harun köse, Veysel Köse, Rahim Abatay, Mehmet Ali Atça ve Arif karabulut isimlerinden oluştu.

 

2022-2023 sezonuna şampiyonluk parolasıyla giren Paşaköyspor yönetimi ilk olarak mevcut teknik direktörü Recep Türen ve iç transferde de 8 isimle anlaştı.

 

Sarı lacivertli ekipte  İbrahim Ermu , Envercan Vardaroğlu, Berke Eyidoğan , Ferhat Demirdöğen, Fahrettin Murdan , Rüştü Alataş , Altan Kurtoğlu , Tarık Doğan ile   gelecek sezon devam kararı alındı ve imzalar atıldı.

 

TÜREN”BU SEZON OLACAK”

Teknik direktör Recep Türen kulübün eski bir futbolcusu ve şampiyonluk yaşamış antrenörü olarak geçen yıl kıl payı kaçırılan şampiyonluğa ulaşmak için yeniden anlaşmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek,

 

“Yöneticilerimiz ve karakterli oyunculardan kurulu takımımızla bu sezon başarıya ulaşacağımızdan hiç şüphem yok. Taraftarlarımızdan beklentim bu yolda bize güvenmeleri ve bizleri maçlarda yalnız bırakmamalarıdır. Yeni sezonda bütün takımlara sakatlıksız ve başarı dolu bir sezon dilerim.” açıklamasını yaptı.

MANİSA-AMATÖR FUTBOL 4.08.2022 11:16:00 1178 0
  • Perşembe 37.6 ° / 22.4 ° Açık hava
  • Cuma 36.2 ° / 19.1 ° Açık hava
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Açık hava